O nas

Nasza firma

Jesteśmy rodzinną firmą z małej wsi z okolic Mińska Mazowieckiego. Pasjonujemy się uprawą ogrodową i polową roślin użytkowych, ale szczególnie takich które nie należą do głównego nurtu tradycyjnego polskiego rolnictwa - stą nasze zainteresowanie roślinami miododajnymi i zielarskimi.

Nasz sklep jest skierowany do osób które uprawiają ww. rośliny nie tylko na areale doniczki, czy grządki ale też na większych powierzchniach.

Staramy się mieć szeroki asortyment nasion w artakcyjnych cenach, jeśli wydają się Państwu za wysokie zachęcamy do negocjacji - o ile to będzie możłiwe postaramy sięprzedstawić dobrą propozycję, szczególnie przy zamówieniu większych ilości.

Na życzenie klienta który będzie chciał odświeżyć swój materiał siewny możemy sprowadzić gatunki roślin od zagraniczych hodowców.

Jesteśmy na Allegro, użytkownik zielonapoczta_pl

Adres do oferty: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=39290810


oraz na eBay, użytkownik greenpostpl

adres oferty: http://www.ebay.pl/sch/i.html?_nkw=&_in_kw=1&_ex_kw=&_sacat=0&_udlo=&_udhi=&_ftrt=901&_ftrv=1&_sabdlo=&_sabdhi=&_samilow=&_samihi=&_sadis=10&_fpos=&LH_SALE_CURRENCY=0&_fss=1&_fsradio=%26LH_SpecificSeller%3D1&_saslop=1&_sasl=greenpostpl&_sop=12&_dmd=1&_ipg=50